29. ročník Olympijského dne při ZŚ Kounice

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 02. 06. 2015

Za pěkného počasí mnoho osobáků!

V úterý 2.6. 2015 se uskutečnil již 29. ročník Olympijského dne naší školy. A počasí nám letos opět přálo!

Po tradičním slavnostním zahájení s olympijskou hymnou, vlajkou a ohněm, tentokrát na umělé trávě TJ Sokol Kounice, začaly olympijské soutěže vědomostní a hlavně atletické.
Děti z I. - VII. třídy soutěžily v pětiboji /šplh, 60 m, skok daleký, hod míčkem a 1500 m/ a ve vědomostních soutěžích. Osmáci a deváťáci působili jako rozhodčí.

Děti předvedly výborné výkony, nejvíce osobáků padlo v bězích na 60 m a 1500 m .

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Byli odměněni nejen nejlepší, ale díky sponzorským darům pánů Bryndzy a Bielaka všichni závodníci a organizátoři.

Blahopřeji všem 135 závodníkům k jejich výkonům a děkuji 40 organizátorům za vzornou práci.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde