ÚSPĚŠNÁ OBHAJOBA!

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 10. 06. 2015

Na velké ceně Lysé nad Labem jsme zvítězili potřetí za sebou!

10. června se v Lysé nad Labem uskutečnilo již po devatenácté atletické víceutkání jako memoriál A. Semeráda, zakladatele závodu.
Děti 1. - 8. tříd závodí ve sprintu, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem či vrhu koulí a ve smíšené štafetě ve čtyřech věkových kategoriích děvčat a čtyřech kategoriích chlapců.

Letos se na novém hřišti s umělým povrchem zúčastnilo za pěkného počasí 5 škol a naši žáci po výborných výkonech obhájili 1. místo z let 2012 a 2014 před ZŠ Komenského z Lysé n/L, školami z Kostomlat a Milovic a pořádající ZŠ BH Lysá n/L a získali pěkný vítězný pohár.

V jednotlivých disciplínách jsme obsadili 14 x 1. místo a další umístění na stupních vítězů.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků zde