Letní tábor mladých detektivů

Autor: Jindřich Domín <jdomin@volny.cz>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 12. 05. 2016

Srpen 2016

Dovolujeme si Vás touto cestou oslovit jménem Obvodního oddělení Policie České republiky Bělá pod Bezdězem a informovat Vás o připravovaném letním dětském táboru se zaměřením na sportovní aktivity, první pomoc, sebeobranu a další činnosti, kterými se zabývá policie a další složky Integrovaného záchranného systému.
Tábor se uskuteční v termínu od 6. srpna do 13. srpna 2016 v areálu tábora Lites u obce Borovice, okres Mladá Boleslav, a je určen pro děti ve věku od 7 do 15 let. Jako vedoucí zde budou působit policisté, zdravotničtí záchranáři, hasiči a učitelé.
Pro děti připravujeme celotýdenní detektivní hru, při které si budou moci vyzkoušet práci všech složek Integrovaného záchranného systému, např. práci kriminalistického technika pod jeho odborným dozorem, slaňování a lezení na umělé horolezecké stěně pod dohledem profesionálního hasiče – lezce, či potápění s dýchacím přístrojem v krytém bazénu za dohledu potápěčských záchranářů. Děti si budou moci vyzkoušet základy různých bojových umění, policejní sebeobrany a střelbu na terč z airsoftových zbraní pod dohledem policejního instruktora, naučí se základy první pomoci za dohledu členů Českého červeného kříže a vyzkouší si práci hasičů pod jejich odborným dohledem. Dále dětem představíme výstroj a výzbroj složek Integrovaného záchranného systému a další zajímavé činnosti. Po celý týden budou děti hrát různé sportovní hry, plnit soutěže a získávat různé ceny.
Bližší informace o chystané akci je možné získat na telefonním čísle 604 235 734 nebo na emailu plesar.jirka@gmail.com, popřípadě na služebně obvodního oddělení PČR v Bělé pod Bezdězem.

prap. Jiří Plesar
hlavní táborový vedoucí