Další úspěšný víkend

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 05. 2016

Pěkné výkony v Kutné Hoře i Praze!

Tento víkend se zúčastnilo několik našich členů tří různých atletických soutěží.

V pátek se konalo v Kutné Hoře 1. kolo KP družstev mladšího žactva, Z naší školy se zúčastnila 3 děvčata a dosáhla výborných umístění i výkonů.
N. Dusová obsadila 3. místo ve výšce výkonem 1,35 m a 5. místo v dálce výkonem 4,07 m.
V. Sedláková zvítězila ve vrhu koulí výkonem 9,52 m a byla 11. ve výšce výkonem 1,15 m.
A. Tlamichová obsadila 4. místo v běhu na 1000 m - 3:43,6 a byla 11. na 60 m překážek v osobním rekordu 12,78.
Spolu s dívkou z Českého Brodu pak obsadila děvčata 8. místo ve štafetě na 4 x 300 m výkonem 3:33

V sobotu se autor článku zúčastnil 18. ročníku Pražské relativní desítky v Praze ve Hvězdě.
V konkurenci 200 závodníků obsadil na trati 10000 m v čase 44:34,0 2. místo a čtyřčlenné družstvo, jehož byl členem, jasně zvítězilo!

V neděli zaběhl na 1. lize mužů T. Martínek 2. nejlepší čas v ČR této sezóny na 1500 m mezi dorostenci do 17 let - 4:06,45, obsadil 5. místo mezi muži, přestože mu bude ve středu 18.5. 16 let!