Moje první patnáctistovka 18. a 20. 10. 2016

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 20. 10. 2016

1500 m zvládlo 40 prvňáků! PŘIDÁNY FOTOGRAFIE

18. a 20. říjen tohoto roku se vyvedl ohledně počasí /vhodného pro delší běhy/ a hlavně výkonem našich nejmladších, kteří mně dali krásný dárek. Všichni uběhli patnáctistovku úplně v pohodě bez zastavení.

Díky počasí a ochotě mých kolegů jsem mohl patnáctistovku dobře připravit.

Po důkladné rozcvičce nastoupilo na start 17 a 23 prvňáků. Každý měl k sobě jednoho spolužáka z IX. či VIII. třídy, který měl za úkol ho hlavně brzdit. Cílem nebyl čas ani pořadí, ale úkol uklusat necelých 5 koleček na fotbalovém hřišti bez zastavení .

A tento cíl všichni většinou v pohodě v rozmezí 8 až 10 a půl minuty zvládli !!!
A mnozí s úsměvem, jak dokazují snímky paní učitelky Sedlákové! Ve školní televizi bude brzy zveřejněno video z obou běhů.
Odměnou byla lízátka zakoupená z prostředků SRPŠ!

Jaroslav Urban