Další florbalový úspěch

Autor: Šárka Bielaková <obielak@volny.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 05. 11. 2016

Naše děvčata ze 4. a 5. třídy zvítězila v okresním kole Poháru základních škol

Dne 3. 11. 2016 se naše žákyně ze 4. a 5. třídy zúčastnily okresního kola Poháru základních škol ve florbalu.

Protože z Nymburska byly jediné přihlášené, stala se jejich soupeřkami děvčata z okresů Kolín a Kutná Hora. Celkem naše florbalistky sehrály 4 zápasy - a dokázaly ve všech zvítězit! Tím si zajistily postup do krajského kola této soutěže.

Moc děvčatům gratuluji a ráda bych je pochválila za příkladný přístup, neutuchající bojovnost a skvělou reprezentaci naší školy. Zároveň držím palce, aby se jim podařilo navázat na loňský úspěch, kdy v krajském kole skončily s medailemi na krku na krásném 3. místě.

Seznam hráček, které naši školu reprezentovaly (na fotografii shora zleva): Klárka Pokorná, Nikča Vaňkátová, Aura Tlamichová, Eliška Kantorová, Bára Svatošová, Anežka Heřtusová, Evi Dusová, Andulka Kremenčuková, Míša Forejtová a brankářka Týna Lhotská

Všechny výsledky zápasů najdete zde.