Olympijský den

Autor: Šárka Bielaková <obielak@volny.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 30. 05. 2017

Žáci kounické školy tradičně soutěžili v atletických disciplínách, vědomostních soutěžích a jednom paralympijském závodě!

Po slavnostním zahájení se všichni žáci rozprchli na jednotlivá stanoviště a pustili se s vervou do soutěžení. Kromě tradičního atletického pětiboje se závodilo také ve vědomostních soutěžích doplněných paralympijskou disciplínou. Tentokrát si kluci a holky vyzkoušeli jaké to je, když má někdo problém se zrakem. A jednoduché to opravdu nebylo...

I přes tropické vedro (a také stále rostoucí počet žáků) se podařilo vše uskutečnit podle plánu. Nakonec byli nejlepší z nejlepších odměněni a zkrátka nepřišli ani ti ostatní!

Jak to během naší olympiády vypadalo si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Fotografie paní Špirhanzlové