Zprávy ze Sedmihorek /čtvrtek 7. 6./

Autor: Vendula Dovole <vendula.dovole@post.cz>, Téma: Další, Vydáno dne: 04. 06. 2018

Informace pro rodiče druháků a čtvrťáků

Čtvrtek

Ve čtvrtek zvládly obě třídy další krok v geologickém průzkumu Sedmihorek. Odpoledne se pak kluci a holky ocitli ve Šťastné zemi a trávili čas rozvojem obratnosti na herních prvcích. Na večer si už nyní naši výletníci připravují večerní róby - čeká je totiž zámecká slavnost s přehlídkou tanečního umění. Všichni si výlet užívají a nikomu se nechce balit.

Maminky, pokud chystáte na zítřek nějakou dobrotu k obědu, počítejte prosím s tím, že výprava ze Sedmihorek dorazí do Kounic maličko dříve oproti původnímu plánu. U sladovny by se měl autobus objevit mezi 11:00 a 11:30.

Středa

Přinášíme čerstvé zprávy ze Sedmihorek: Kluci a holky dnes absolvovali orientační běh obohacený o poznávání zvířat. Čtvrťáci se odpoledne ponořili na dno moře a z druháků se stala třída geologů. Právě probíhá zpěv při táborovém ohni a opékání špekáčků. V Sedmihorkách panuje skvělá nálada - zdá se, že skoro až prázdninová. U dalších zpráv se na vás těšíme zítra na tomto místě. A dnes tu máme bonus pro "ustýskané" maminky - video přímo z akce najdete zde.