Sport

Je nás méně, ale závodíme!!!

Termíny dalších závodů!

Na konci prázdnin se naši členové zúčastnili několika různých atletických závodů.

V sobotu 2.9. se v Lysé n/L uskutečnil již 54. ročník Běhu Zámeckou zahradou za účasti 4 našich dětí.
Z výsledků :
Kluci do 6 let - 120 m 7. místo L. Netík 27.9
Děvčata 7 - 8 let - 680 m 5. M. Netíková 2:56,0
Děvčata 11 - 12 let - 780 m 2. A. Tlamichová 2:46,0
Dorostenci - 2070 m 1. V. Jisl 6:33,0

V neděli obsadil sedmnáctiletý T. Martínek 11. místo v Praze na mistrovství ČR do 22 let na trati 1500 m v čase 4:07,11.
Na atletický středách v Houštce vynikli zejména T. Martínek, V. Jisl, D. Martínek, A. Tlamichová a Š. Slavík.

9.9. se v Houštce uskutečnil 52.ročník VC Čelákovic v hodinovce.
Nás reprezentoval J. Urban st, který skončil na 5. místě v kategorii do 59 let výkonem 13112 m.

Všem reprezentantům děkuji za reprezentaci našeho atletického kroužku.