Další

Zprávy ze Sedmihorek /čtvrtek 7. 6./

Informace pro rodiče druháků a čtvrťáků

Čtvrtek

Ve čtvrtek zvládly obě třídy další krok v geologickém průzkumu Sedmihorek. Odpoledne se pak kluci a holky ocitli ve Šťastné zemi a trávili čas rozvojem obratnosti na herních prvcích. Na večer si už nyní naši výletníci připravují večerní róby - čeká je totiž zámecká slavnost s přehlídkou tanečního umění. Všichni si výlet užívají a nikomu se nechce balit.

Maminky, pokud chystáte na zítřek nějakou dobrotu k obědu, počítejte prosím s tím, že výprava ze Sedmihorek dorazí do Kounic maličko dříve oproti původnímu plánu. U sladovny by se měl autobus objevit mezi 11:00 a 11:30.

Středa

Přinášíme čerstvé zprávy ze Sedmihorek: Kluci a holky dnes absolvovali orientační běh obohacený o poznávání zvířat. Čtvrťáci se odpoledne ponořili na dno moře a z druháků se stala třída geologů. Právě probíhá zpěv při táborovém ohni a opékání špekáčků. V Sedmihorkách panuje skvělá nálada - zdá se, že skoro až prázdninová. U dalších zpráv se na vás těšíme zítra na tomto místě. A dnes tu máme bonus pro "ustýskané" maminky - video přímo z akce najdete zde.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 6 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 04. 06. 2018 | 1853 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server