Sport

3. listopad 2010 - den mé první patnáctistovky

I letos s úsměvem !

V loňském roce běhali poprvé prvňáci patnáctistovku již 26.9., letos díky mé operaci a nepříznivému počasí jsem ji chtěl odložit na jaro, ale krásné počasí v tomto týdnu mě donutilo změnit plány.

Díky počasí a ochotě mých kolegů jsem mohl první patnáctistovku připravit.

Po důkladné rozcvičce nastoupilo na start 18 prvňáků. Každý měl k sobě jednoho spolužáka ze VII. či VIII. třídy, který měl za úkol ho hlavně brzdit. Cílem nebyl čas ani pořadí, ale úkol uklusat necelých 5 koleček na fotbalovém hřišti bez zastavení .

A tento cíl všichni většinou v pohodě v rozmezí 8 až 10 minut zvládli !!! A mnozí s úsměvem, jak dokazují fotografie paní učitelky Sedlákové.

Jaroslav Urban

Fotografie:zde

Omlouvám se za kvalitu fotografií. Jsou jen z mobilního telefonu a některé i proti sluníčku, ale nechtěla jsem se dětem plést na dráze. Dovoluji si potvrdit slova pana učitele Urbana, prvňáčci byli opravdu úžasní a někteří dokonce po 3. kole ještě s úsměvem mávali na svoji paní učitelku, která je z tribuny povzbuzovala.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 03. 11. 2010 | 2963 přečtení | Počet komentářů: 160 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server