Vzdělávání

Celostátní testování Cermat

Celostátní test vědomostí a dovedností žáků 9. tříd

Testování bude provedeno během úterý 29.1.2008. Testují se dovednosti matematické, jazykové a všeobecné.

Jak jsme dopadli před rokem:
Celostátní testování žáků 9. ročníků
1.února 2007 se naši deváťáci zúčastnili celostátního testování, ve kterém mohli porovnat svůj přehled s 58.816 žáky 1.587 jiných škol, včetně gymnázií. Ve všech třech testech dosáhla naše IX.třída nadprůměrných výsledků.
V absolutní celostátní špičce se ocitli: v matematice: Jakub Košata, Jan Malý, Tomáš Moravec, Jan Zelinka, v českém jazyce: Jan Malý, Jan Zelinka, ve všeobecných znalostech: Nikola Bielová, Jan Malý, Fabien Rada, Jan Zelinka. (školní noviny číslo 46).

Letos s tak dobrými výsledky nepočítáme. Většina současných deváťáků má kompetenci k učení , tj. chuť do učení na nižší úrovni, než ti před rokem. Ale i tak věřím, že sobě i škole ostudu neudělají.