Další úspěšný víkend!

Troje víkendové závody - další úspěchy!

Během soboty a neděle 18. - 19.4. 2015 se naši atleti zúčastnili 3 atletických závodů.

V sobotu jsme se zúčastnili Jarního běhu ve Staré Boleslavi. Žák Tomáš Martínek obsadil 2. místo mezi dospělými a po operaci kolena potvrdil dobrou formu.

V neděli dopoledne se v Houštce uskutečnilo 1. kolo KP družstev st.
Výborně nás reprezentovali naši bývalí žáci Petr Hamták a Lukáš Veselý, kteří získali po dvou vítězstvích, Marek Svatoš potvrdil formu ve výšce /1,54/ a kouli /10,43/ a vynikl Matěj Veselý zlepšením osobáku v koulli /5/ 12,47 a zejména rekordem školy na 150 m 18,30 a 2. nejlepším výkonem ve výšce 1,69 cm.

Odpoledne se v Toušeni uskutečnil 9. ročník Lázeňského běhu. V silné konkurenci / až 50 závodníků v kategorii - kategorie tříleté/, jsme ač mladší dosáhli na 4 medaile a další výborná umístění.
Tentokrát zvítězil autor tohoto článku, na 2. místě byli Vašek Brydza a Natála Dusová, třetí byl Tomáš Liška, na čtvrtých místech Aurora Tlamichová a Tomáš Turek.

Díky rodičům za dopravu na závody.

Další závody :
22.4. PBP Nymburk
25.4. Běh Osvobození Semice
26.4. KP družstev st. žactvo Kladno
5.5. Běh Osvobození Vinoř

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 19. 04. 2015 | 1846 přečtení | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]