Další

Exkurze do Toulcova dvora – 1. A

Po stopách zvířat

Exkurze do Toulcova dvora – 1. A V úterý 22. listopadu jsme navštívili ekologické centrum, kde jsme měli objednaný program s názvem „Bude zima, bude mráz“. Program byl zčásti realizován v učebně, kde si děti společně s lektorkou zahrály pohádku o zvířátkách žijících v lese a na poli. Prostřednictvím dramatizace se děti dozvěděly, co dělají zvířátka v zimě, která zvířátka v zimě spí a se kterými se můžeme v zimě potkat. Další část programu byla ve venkovních prostorách centra, jehož součástí je i les. Zde děti poznávaly stopy zvířat a hledaly v přírodním terénu pobytová znamení. Na závěr jsme se opět vrátili do tepla učebny a děti si vyplnily razítky svůj stopařský zápisník, který jim při procházce v lese pomůže poznávat stopy nejznámějších lesních zvířat. Získané informace si děti zopakovaly i v předmětu prvouka v tématu - živočichové v zimě.


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Alice Mučková | Vydáno dne 14. 12. 2016 | 1832 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server