Halová sezóna vrcholí!

Bude halová sezóna úspěšná?

Od začátku roku 2016 proběhly 2 x halovky v Českém Brodě a krajské přebory staršího žactva a dorostu v Praze Na Strahově./ O těch už jsem psal v předešlém článku/.
Letos na halovky do Českého Brodu jezdí závodit minimum našich závodníků!
Přitom nemusí platit startovné /25,- Kč za disciplínu/, ale mnohé závodit a zlepšovat se neláká!
Obou letošních závodů se zúčastnili bývalý žák naší školy Matěj Veselý a dále jen Natála Dusová, Veronika Sedláková a Evelína Dusová!

Následující víkend bude pro nás vyvrcholením letošní halové sezóny!
V sobotu budou Natálie Dusová /výška, 800 m/ a Veronika Sedláková /koule, výška/ reprezentovat naši školu na KP ml. žactva v Praze Na Strahově.
V neděli budou reprezentovat na M ČR dorostu v Praze Na Olympu Matěj Veselý a Tomáš Martínek!

Věřím, že následující krosová a silniční sezóna bude pro náš AK /co se týče účasti/ úspěšnější!

Jaroslav Urban

PS: V průběhu jarních prázdnin zveřejním termínovku krosové a silniční sezóny!

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 14. 02. 2016 | 1590 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]