Hezké závody v Semicích

Příjemně strávené sobotní dopoledne!

43. ročníku Běhu Osvobození se v Semicích v sobotu 27.4. zúčastnilo 25 atletů ZŠ Kounice včetně předškoláků a dospělých..
Za krásného jarního počasí zářila naše oranžová trička na předních pozicích a mnohá i na stupních vítězů.

Děkuji všem rodičům za bezpečný odvoz a povzbuzování a paní Schovancové za fotografování.

Výsledky zde

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 27. 04. 2013 | 2388 přečtení | Počet komentářů: 1031 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]