Veřejnost

Inspirativní kavárna pro rodiče na téma "Jak se efektivně učit s dětmi"

Pozvánka na akci projektu, jehož součástí je i naše škola.

Základní škola Kounice si dovoluje pozvat všechny rodiče na akci projektu "Sdílené radosti a strasti škol ze správního obvodu ORP Český Brod".

Citováno ze stánek http://skoly-orp-cb.eu

"Na úvodní setkání z cyklu neformálních setkání rodičů s pedagogickými odborníky tentokrát na téma Jak se efektivně učit s dětmi, přijaly pozvání psycholožky Zuzana Kovaříková, Hana Žáčková a Hana Žáčková ml.

Nejprve nám Mgr. Zuzana Kovaříková společně s Mgr. Hanou Žáčkovou nastíní, kdy při školním neúspěchu můžeme vyhledat pomoc školního psychologa a kdy se obrátit na Pedagogicko psychologickou poradnu, třeba právě tu naši novou v Českém Brodě.

Největší prostor bude poskytnut PaedDr. et Mgr. Haně Žáčkové a formě domácí přípravy, jejíž nedostatky jsou často příčinou výrazného rozdílu mezi intelektovými schopnostmi a skutečnými školními výsledky žáků. Dozvíte se, jak naučit děti, jak se učit tak, aby jejich učení bylo efektivní. Jaké mohou zvolit techniky a strategie učení a jak mohou přistupovat k přípravě na jednotlivé školní předměty, jaké jsou techniky učení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a jak jim vhodně zvolený učební styl a metody pomáhají při zvládání školního učiva na základních a středních školách.

Vstup volný po předchozí registraci na e-mailové adrese mtumova@cesbrod.cz."


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 11. 11. 2016 | 1645 přečtení | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server