Memoriál P. Šimka - Mistrovství ČR veteránů

Povedlo se !!!

Již od roku 1980 je v Kounicích pořádán silniční běh na počest mladého kounického atleta, který ve 22 letech tragicky zahynul. Od roku 1996 leží hlavní organizační tíha na ŠSK při naší škole.

Na základě dobrých referencí o našem běhu nám bylo Veteránskou asociací České republiky přiděleno Mistrovství České republiky veteránů v silničním běhu.

Snažili jsme se nic nepodcenit a za podpory zastupitelstva v čele s M. Sochorovou se akce vydařila.
- Bylo vcelku příjemné atletické počasí
- Přijel rekordní počet závodníků - 127 dospělých a 59 dětí
- Závody proběhly bez komplikací a protestů
- Každý ze závodníků si odnesl upomínkové dárky na Kounice
- Nikdo neměl výrazné zdravotní problémy
- Proběhlo důstojné vyhlášení mistrovských kategorií

Byly i malé problémy - mrzí mě nízká účast školních dětí v závodě !

Na závěr chci poděkovat svým spolupracovníkům, zejména Marii Koubkové, Libuši Čelakovské a Jirkovi Slavíkovi, dále pak Radce Prokšové, sestrám Koubkovým, Josefu Zahradníkovi, Hance Urbanové, Hance Jedelské, Marku Červenkovi, p.Sochorové, p. Peckové, p.Adamcové, Radku Tůmovi, Denise Rezkové, Simoně Trpálkové, Lucii Hasincové, Petře Cikánové, Anetě Tiché. Jestli jsem na někoho zapomněl, omlouvám se !

Jaroslav Urban
Výsledky dětí :zde Výsledky dospělých :zde

130 fotek najdete na stránkách www.behy.cz

………………………………………………………………………………………………..