Naši florbalisté v okresním kole Poháru základních škol opět "na bedně"!

Druhé postupové místo nám nakonec uteklo jen o skóre...

V pátek 2. 12. 2016 se naši chlapci zúčastnili okresního kola Poháru základních škol v Milovicích.

Zpočátku se nám příliš nevedlo a po dvou byť těsných prohrách to s naším týmem nevypadalo příliš dobře. Vše se ale v dobré obrátilo a po následující remíze se Semicemi a závěrečné výhře nad domácí Juventou se díky vyrovnanosti zúčastněných týmů naši kluci posunuli na konečné 3. místo!

Postup nám sice nakonec o skóre utekl, ale i přesto bych chtěla klukům poděkovat za vydařenou reprezentaci školy. Gratuluji!

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 04. 12. 2016 | 1446 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]