Nový a starý web

Vítejte na nových stránkách.

Tyto nové stránky jsou zatím ve fázi vývoje. Vznikly koncem roku 2007 díky aktivitě pana Klika a s vydatnou pomocí pana Ságnera. Během ledna 2008 by se měl rozeběhnout naplno redakční systém a tím i zlepšit aktuálnost webu. Redaktoři jsou téměř všichni zaměstnanci školy, kteří mohou vkládat články i za žáky. Zatím lze některé informace a fotografie získat na původních dosluhujících stránkách školy na adrese www.kounice.cz/skola.
Rychlý návrat na úvodní stránku - kliknout nahoře na logo školy.
Všechny články najdete v rubrikách Menu (červené nadpisy).

Líbí se Vám nové webové stránky ZŠ Kounice?

Určitě lepší, než dříve (Počet hlasů: 75)
(80.65 %)

Průměr (Počet hlasů: 10)
(10.75 %)