Další

Opět florbalový úspěch

Tentokrát obsadila naše mladší děvčata 3. místo v krajské eliminaci turnaje Think Blue Cup!

V pondělí 25. 1. 2016 se zúčastnila naše děvčata ze 4. a 5. třídy krajské eliminace turnaje Think Blue Cup. Ačkoliv jsme měly ve skupině velice těžké soupeře (ZŠ a MŠ Kladno, ZŠ Mladá Boleslav a ZŠ a MŠ Nové Strašecí), podařilo se nám hned prvního jmenovaného soupeře porazit a tím si zajistit celkové 3. místo v soutěži.

Ve střelecké soutěži, která se odehrávala mezi jednotlivými zápasy, se nejlépe z našich děvčat dařilo Terezce Trnkové, která si vystřílela 75 bodů. Na nejlepší to však nakonec nestačilo.

Turnaj se opravdu povedl, opět chválím organizaci a profesionální rozhodčí. Děvčata ve složení Sofie Schovancová, Veronika Budínová, Simona Roudnická, Klára Koudelová, Tereza Trnková, Lucie Trnková, Aurora Tlamichová, Barbora Svatošová, Klára Pokorná, Eliška Kantorová a Kristýna Lhotská (brankářka) si z turnaje odnesla nejen spoustu zážitků, ale i krásné medaile a hlavně náš první "florbalový" pohár! Snad nebude nadlouho poslední...


[ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 25. 01. 2016 | 1609 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server