Oranžová síla v Kouřimi

18 x na stupních vítězů - opravené výsledky!

Jarní závodění jsme již po několikáté zahájili v Kouřimi na 48. ročníku Běhu Lipanskou stezkou za příznivého jarního počasí.
Na srazu v Kounicích se sešlo 22 běžců .

V konkurenci domácích a atletů z Prahy, Českého Brodu a Kolína se naši závodníci rozhodně neztratili a obsadili 18 x místo na stupních vítězů přesto, že organizátoři zkrátili tratě na téměř sprintérské .

Rodiče, kteří děti na závody dovezli, vytvořili výbornou atmosféru svým povzbuzováním! "ORANŽOVÁ SÍLA "/podle našich triček/ se opět prosadila!

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a rodičům za jejich bezpečný odvoz, povzbuzování a pomoc při závodech.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde

Příští závody atletického kroužku:
6.4. Lipová alej - Nymburk
20.4. KP družstev - Stará Boleslav
25.4. KP družstev žactva - Kladno
26.4. Běh Osvobození - Semice
27.4. Lázeňský běh - Toušeň
11.5. KP jednotlivců - Vlašim
12.5. Pohár rozhlasu mladší - Nymburk
13.5. Pohár rozhlasu starší - Nymburk
15.5. Běh Osvobození - Vinoř