Po roce opět poslední

V kopané na nás stačila i děvčata

Základního turnaje tradičního fotbalového turnaje Cocacola - cup se v Lysé nad Labem 21.4. za účasti 4 škol zúčastnili i naši borci ze VI. až IX. třídy. Turnaj proběhl na fotbalovém hřišti Slovanu Lysá nad Labem.

Naše mužstvo tentokrát sehrálo vyrovnanější zápasy než v loňském roce, přesto odešlo 3 x poraženo ! První dva zápasy byly poměrně vyrovnané, třetí zápas s dívčím mužstvem naši podcenili a pak byl konec !

Naše výsledky :
ZŠ Kounice : ZŠ Milovice 1:3
ZŠ Kounice : ZŠ Lysá n/L BH 0:2
ZŠ Kounice : G. Čelákovice /dívky/ 1:3

Naše sestava :
brankář - Štěpán P.
obrana - Houska, Jehlička, Jon, Domín
záloha - Pančyšyn, Kaucký, Líbal, Láska
útok - Sochor, Jirkovský
střídali - Pagáč, Malík, Brauinstein, Šárka

Branky : Jirkovský, Jehlička

Josef Zahradník - zúčastněný, objektivní divák