Další

Poděkování rodičům

Víčka jsou odvezena

Děkujeme rodičům Liškovým za zajištění odvozu víček do Baumaxu v Letňanech, odtud poputují za Lucinkou do Olomouce. Také děkujeme rodičům Hedrlínovým a Dusovým za další nabídky k odvozu.

Nasbírali jsme 360 kg plastových víček a rádi bychom pomohli šestnáctiměsíční Lucince z Hlušovic u Olomouce, která je vážně nemocná. Její rodiče sbírají víčka, protože pro ni shánějí peníze na léčbu. Reportáž o ní jste mohli vidět i na televizi Nova. Problém je v tom, že nemáme možnost odvézt víčka kamkoliv do Baumaxu, který je pro tuto rodinu vybírá. Hledáme ochotného rodiče, který má možnost naložit a odvézt cca 27 pytlů (menších i větších).

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 23. 10. 2012 | 2050 přečtení | Počet komentářů: 441 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]