Další

Pomozte dětem z dětského domova

Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu

ZŠ Kounice se přihlásila do II. ročníku projektu „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu.“ Soutěž pořádá Recyklohraní ve spolupráci se společností Asekol a partnerem letošního ročníku společností T-Mobile Czech Republic.

Hlavním cílem projektu je naučit děti ekologické zodpovědnosti a zvýšit počet telefonů, které jsou odevzdávány k odborné recyklaci. V současné době v českých domácnostech leží bez užitku podle odhadů až 8 milionů nepoužívaných zastaralých mobilních telefonů. Do recyklačního procesu se ze všech vyřazených přístrojů dostane pouhé procento. Stejně jako v loňském ročníku soutěže, i nyní budou sebrané mobily odborně zkontrolovány. Nefunkční přístroje budou zrecyklovány a funkční budou po repasování předány dětem z dětských domovů. Soutěž potrvá do 31. ledna 2012 a výsledky budou vyhlášeny v dubnu 2012. Hlavním kritériem soutěže je počet sebraných telefonů na jednoho žáka dané školy. Za každý mobilní telefon (funkční i poškozený) získává škola na svůj virtuální účet 3 body. Tři nejúspěšnější školy získají po vyhlášení vítězů zážitkové výlety dle vlastního výběru. Méně úspěšné školy mohou získané body proměnit za dárky z katalogu odměn.

Mobilní telefony (popř. i nabíječky) odevzdávejte průběžně svým třídním učitelům. Děkujeme za účast.


[ Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Libuše Čelakovská | Vydáno dne 01. 11. 2011 | 1425 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server