Sobota 28.11. - sportovní aktivity našich žáků

Dva sporty pod jednou střechou ! ! !

V sobotu 28.11. dopoledne se ve sportovní hale TJ Slavoj Český Brod uskutečnila dvě utkání krajského přeboru mladších žákyň Český Brod - Kralupy nad Vltavou a zároveň se v atletickém tunelu této haly uskutečnily veřejné atletické závody.
V basketbalovém týmu nastoupila polovina děvčat z naší školy / P. Ševčíková, K. Kunešová, D. Hedrlínová, N. Gajdaszová /, atletických závodů se zúčastnilo 7 žáků / N. Lisá, O. Biernačik, T. Domín, M. Jirkovský, A. Pančyšyn, Š.Štěpán, M. Gajdasz /.
Děvčata sice se silnějším soupeřem prohrála, atleti střídali výborné výkony se slabšími, ale to není podstatné !!!

Podstatné je, že strávili sobotní dopoledne na sportovních kolbištích a ne s přítelkyní cigaretou bůhvíkde !!!!!!!

Jaroslav Urban

Výsledky atletů zde

Příští závody
3.12. Vzpomínka na E. Zátopka - přespolní běh - Lysá n/L