Stavby v blízkosti školy

Sportovní hala a asfaltová komunikace

Od 23.3.2015 začne kolem školy opět stavebí ruch. Jednak bude zahájena výstavba dlouho očekávané sportovní haly, která by měla být dokončena letos na podzim, současně dojde k opravě komunikace a můstku v prostoru pod vrbou. Díky tomu dojde k propojení stávající asfaltové dráhy se stezkou u tenisových kurtů a ulicí do obce. Tato cesta by měla být dokončena během několika dnů a bude sloužit při stavbě haly jako hlavní přístupová trasa do školy a i v budoucnu bude usnadňovat spojení staré a nové části obce.

Mapa stavebních prací (oranžová - hala, žlutá - cesta s můstkem):

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 13. 09. 2015 | 2158 přečtení | Počet komentářů: 18 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]