Tomáš Martínek třetí na olympiádě dětí a mládeže v Plzni.

Třetí místo v nejsilnější republikové konkurenci

Letní olympiády dětí a mládeže 2015 v Plzni se zúčastnil člen našeho atletického kroužku Tomáš Martínek.
V konkurenci nejlepších vytrvalců v žákovské kategorii nejprve v úterý 16.6. postoupil z 2. místa do finále a v něm obsadil ve čtvrtek 18.6. 3. místo v běhu na 1500 m v čase 4:24,8.

Blahopřeji Tomášovi k výbornému umístění, Tomáš je příkladem pro naše běžce na delší tratě svou vůlí po výborných výkonech!
V polovině prosince 2014 se podrobil operaci kolene, kdy mu zůstaly v noze 2 šrouby!!!

V neděli 21.6. jedeme do Houštky na KP družstev. Všichni jsou vítáni, sraz v 8:45 před Starou poštou!

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 18. 06. 2015 | 1808 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]