Další

Toulcův dvůr 2. třída

Druháčci vyrazili 6. října do Toulcova dvora za domácími mazlíčky.

Než se mohly děti s malými chlupáčky pomazlit, musely dokázat, že by se o zvířátka uměly postarat. Vytvářely domečky pro andulky, rybičky, hady a králíčky. V domečku muselo být vše, co zvířátka potřebují, aby se jim s námi žilo dobře. Celou dobu byli mazlíčci s námi i v učebně a my jsme si je pak mohli prohlédnout. Ale jedno terárium bylo opravdu podivné, zdálo se, jako by v něm nikdo nebydlel, ale opak byl pravdou! Stačilo se jen pozorněji podívat, a to bylo překvapení! Jako na dlani se před námi vystavovalo 6 pakobylek. Zjistili jsme také, že had není slizký, jak se o něm povídá. Všechny děti si ho pohladily a prohlédly si i jeho svlečenou kůži.
Ve druhé části programu jsme se šli podívat na stádo koz, pořádně jsme je nakrmili a nebáli jsme se ani kozla Matěje, ale toho jsme raději krmili jen přes plot. Bylo krásné slunečné počasí, a tak jsme si ještě prohlédli koně a pak už jsme vyrazili domů.


[ Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 23. 10. 2011 | 1272 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server