Únorová hala

Měnili jsme dlouhodobé tabulky !!!

V sobotu 14.2. se v Českém Brodě uskutečnily pravidelné halové závody. V konkurenci atletů z Újezda nad lesy, Kolína, Nymburka a Českého Brodu se neztratilo našich 12 zástupců.
Nejmladší si vyzkoušeli atmosféru větších závodů, starší se starali o pěkné výsledky.
Dosáhli jsme celkem 11 prvních míst, nejvíce / po třech / získali Katka Juričová a Petr Jon, kteří dosáhli táké našich nejhodnotnějších výkonů na trati 60 metrů překážek. Časy 11,3 /Juričová/, 10,0 /Jon/ se dostali na pátá místa historických tabulek v této disciplíně.

Reprezentovali :
2. třída - L. Lišková, A. Kadeřávková
4. třída - H. Kadeřávková, F. Srnec
6. třída - M. Polanecká
7. třída - N. Burianová, K. Juričová, B. Drobná
8. třída - O. Biernačik
9. třída - A. Fousová, P. Jon, O. Tolman

Děkuji za dobrou reprezentaci školy.

Děkuji P. Hamtákovi a L. Bartákovi za pomoc při závodech a za odvoz dětí ze závodů.

Podrobné výsledky najdetezde

Příští halové závody :
28.2. Český Brod
14.3. Český Brod

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 16. 02. 2009 | 3380 přečtení | Počet komentářů: 282 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]