Další

ÚVALSKÉ VERŠOVÁNÍ

Naši žáci umí nejen běhat, ale i recitovat.

V měsíci květnu proběhla na naší škole třídní kola recitační soutěže. Tři nejlepší z každé třídy se zúčastnili kola školního. A ti nej... nás reprezentovali 6. června v Úvalech na recitační soutěži Úvalské veršování. Přednes hodnotily dvě poroty - dětská, složená ze žáků místní školy a dospělácká, kterou tvořily paní učitelky. A jak to dopadlo?

1. místo - Lucie Fadrhoncová ( 6. třída)

2. místo - Kateřina Hedrlínová (2. třída)

- Nikola Vaňkátová (4. třída)

- Rozálie Adámková (5. třída)

- Rebeka Sikorová (8. třída)

Dětská porota rozhodla takto:

1. místo - Rozálie Adámková

3. místo - Nikola Vaňkátová

- Anna Kukrálová

Konkurence byla veliká a poděkování za vzornou reprezentaci patří i ostatním dětem - Natálce Havrdové z 1. třídy, Veronice Podveské ze 3. třídy a Denise Kalinové ze 6. třídy.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 09. 06. 2016 | 1340 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]