Další

Vánoce ve IV. třídě

Poslední školní den kalendářního roku 2007 a 2008

Rok se s rokem sešel a my jsme se 19. 12. chystali na poslední školní den roku 2008. Tak jako v loňském roce jsme nejprve rozdali přáníčka ostatním třídám a zaměstnancům školy, a pak jsme vyrazili na skoro zimní procházku do lesa, abychom ozdobili strom pro zvířátka a naplnili krmítka pro ptáky. Nezapomněli jsme ani na naše blízké sousedy s oranžovými zuby.
Hezky jsme vymrzli a ve třídě už nás čekala vánoční besídka. Zapálili jsme všechny svíčky na adventním věnci, pustili jsme po vodě lodičky z ořechových skořápek a s prskavkou v ruce jsme si zazpívali koledu. Kdo měl odvahu, rozkrojil si jablíčko. Ve všech se objevila krásná hvězdička. Tak doufejme, že nám v příštím roce bude opravdu přát štěstí. Na každého čekal pod stromečkem i malý dáreček. S přáním krásných Vánoc jsme se pak vydali na zasloužené prázdniny.
A protože jsme téměř stejně prožili poslední den školy i v roce 2007, můžete si na fotkách porovnat, jak jste se za ten rok změnili.

Procházka a besídka 2007

Procházka a besídka 2008

A ještě přidávám pár fotek, jak jsme letos zdobili vánoční stromeček na obecním úřadu.

Hodně štěstí v roce 2009


[ Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 30. 12. 2008 | 1337 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server