Sport

Výborná reprezentace Středočeského kraje našimi atlety!

V mezikrajských utkáních na předních místech!

Na přeborech Středočeského kraje a dalších jarních závodech podávali naši atleti výborné výkony, a proto byli 4 z nich nominováni do reprezentace našeho kraje v tzv. mezikrajských utkáních.
V sobotu 14.6. se uskutečnilo ve Vlašimi mezikrajské utkání staršího žactva za účasti všech 14 krajů / neoficiální mistrovství ČR družstev/. Pro zranění nemohl odjet Matěj Veselý, který patřil ve vrhu koulí k favoritům.
Zbývající dva členové se činili. Matěj Pagáč obsadil v konkurenci 23 závodníků 11. místo ve vrhu koulí a Tomáš Martínek dokonce 3. místo z 19 účastníků běhu na 2000 metrů.

V sobotu 21.6. se uskutečnilo v Kolíně mezikrajské utkání mladšího žactva za účasti 5 krajů ČR.
Zvítězil Středočeský kraj těsně před Prahou, k čemuž významně přispěl Marek Svatoš vítězstvím ve vrhu koulí, 4. místem ve skoku vysokém a 5. místem ve štafetě na 8 x 100 metrů.

Starší žáci M. Pagáč, T. Martínek a uzdravený M. Veselý se v pátek 20.6. zúčastnili v barvách Staré Boleslavi 3. kola KP družstev v Kolíně. Pro družstvo získali více než čtvrtinu bodů, vyzdvihl bych oba vrhače / Veselý 1., 4. a 5. místo, Pagáč 3., 3. a 7. místo, Martínek 1. a 6. místo/.
Nejlepším výkonem byla Martínkova patnáctistovka - 4:29,7!

Přeji všem čtyřem klukům další chuť trénovat a závodit a věřím, že se někteří z nich dostanou na zářijové mistrovství ČR, které se koná 20.-21.9. v Plzni.

Jaroslav Urban


[ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 22. 06. 2014 | 1516 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server