Závodní víkend

Děkuju Lucko!

Minulý víkend jsem byl narychlo odvolán na práce s hrozny na jižní Moravu a tak mě velmi dobře zastoupila Lucka Tlamichová. Díky!

V sobotu 24.9. se uskutečnil podzimní čtyřboj v Lysé n/L.
Ze sedmi našich zástupců se 6 umístilo na stupních vítězů!
V. Slavíková, Vítek Bryndza, A. Tlamichová ve svých kategoriích zvítězili, T. Turek obsadil 2., Š. Slavík a F. Turek 3. místo a pouze P. Kotera, pro kterého to byly 1. větší závody, se neumístil na stupních vítězů!

Podrobné výsledky najdete : zde

V neděli 25.9. absolvovala naše 4 děvčata krajské finále družstev mladších žákyň.
V silné konkurenci obsadila celkově 9. místo.
Z našich výsledků :
5. V. Sedláková - vrh koulí 10,38 /osobní rekord/
7. N. Dusová - skok vysoký 1,30
12. A. Tlamichová - 1000 m 3:42,40 /osobní rekord/
15. K. Čepelová míček - 31,06
Na stejných závodech v barvách ASB Stará Boleslav závodil J. Cook, utvořil si 2 osobní rekordy 150 m 21,72 /7. místo/, dálka 4,27 /11. místo/.

Jaroslav Urban

Foto: Veronika Bryndzová, Lucie Tlamichová

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 26. 09. 2016 | 1677 přečtení | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]