Sport

Závody ve šplhu

V mrazivém lednu jsme závodili v Sokolovně !

V mrazivých lednových dnech před pololetním vysvědčením /25. - 28.1./ proběhl v rámci hodin tělesné výchovy již 3. ročník přeboru školy ve šplhu na 4,5 m dlouhé kovové tyči.

Výkony byly ovlivněny větším chladem v sokolovně / v mrazech nešla dokonale vytopit / a 28.1. absencí žáků, kteří kvůli sněhové kalamitě nedorazili do školy !
Přesto byly výkony na dobré úrovni, ze 117 šplhajících si 32 dětí zlepšilo své osobní rekordy. Kromě absolutních vítězů je třeba ocenit výkony L. Liškové a R. Porše ze 3. třídy, M. Polanecké ze 4. a M. Gajdasze z 5. třídy.
Výborně šplhali druháci a ocenit je třeba i čtyři prvňáky, kteří vyšplhali až nahoru a i další, kteří při druhém šplhání v životě vylezli ke 3 metrům.

Nejlepší budou oceněni diplomy a drobnými dárky od SRPŠ a tajemných sponzorů v pondělí 1. února !

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 29. 01. 2010 | 2034 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server