Další

Ten, kdo je má, ať se chlubí!
Ty je můžeš taky mít!
Co dokáží zdravé zuby?
Celou pusu rozsvítit.

Žáci I. třídy se zapojili do celoplošného preventivního výukového programu ZDRAVÉ ZUBY. V hodinách Člověk a jeho svět jsme si povídali o mléčném a trvalém chrupu a hlavně o tom, jak o své zuby správně pečovat.
Péči o zuby si děti vyzkoušely přímo o hodině. Po vyčištění zubů použily tablety k indikaci zubního plaku. Kdo si zuby špatně vyčistil - měl je růžové. Někdo měl růžové nejen zuby. Tímto se maminkám omlouvám.

Potom děti řešily hádanky, křížovky, dokreslovačky a jiné zajímavé úkoly, týkající se zubů.

Odměnou za správné odpovědi byly diplomy a samolepky.

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 05. 02. 2009 | 2787 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]